Agnieszka Radwańska gorącą partnerką do miksta

PRZEGLĄD PRASY. Łukasz Kubot, najlepszy polski tenisista przyznaje, że bardzo chciałby zagrać podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w parze z krakowianką. Dodaje jednak, że to ?skomplikowana sprawa?.
Zwycięzca sześciu turniejów ATP zapewnia, że mikst z czołową tenisistką świata miałby szanse powodzenia. Kubot mógłby zagrać z Radwańską w parze podczas turnieju olimpijskiego w Londynie. Problemem może się okazać słaba pozycja Polaka w klasyfikacji ATP.

- To skomplikowana sprawa. O tym, czy będziemy mogli zagrać, zdecyduje nasz wspólny ranking. Mój deblowy nie jest tak wysoki jak kilka lat temu, dlatego do listy zgłoszeń będziemy musieli brać singlowy. Jest jeszcze dużo czasu, ale będzie bardzo trudno o taki mikst. Na pewno Agnieszka wybierze odpowiedniego partnera i u jego boku powalczy o miejsce na podium - przyznaje Kubot w rozmowie z "Przeglądem Sportowym.

Na razie krakowianka nie myśli jeszcze o występie na Igrzyskach Olimpijskich. Radwańska wróciła w środę pod Wawel, gdzie spędzi święta. - Marzę o własnej kanapie, czekoladzie i pisankach - uśmiechała się w rozmowie z portalem krakow.sport.