Agnieszka Radwańska jest fanką nr 12501. 'A ty?'

Tenisistka z Krakowa wystąpiła w spocie Babolata, francuskiej firmy produkującej sprzęt tenisowy. A w środę spróbuje pomóc reprezentacji Polski w Pucharze Federacji.
W krótkiej reklamówce Radwańska, która od lat gra rakietą Babolata, zaprasza na oficjalny profil firmy na Facebooku. - Jestem fanką nr 12501. A ty? - pyta krakowianka.

Sama od kilku miesięcy dba o wizerunek w internecie i jest aktywna na portalach społecznościowych. Na Facebooku chwaliła się m.in. nagrodami, czy zachęcała do głosowania w plebiscytach. Zdradziła też gdzie spędziła wakacje, a ostatnio opublikowała zdjęcie... tortu w kształcie rakiety tenisowej upieczonego z okazji zbliżających się meczów Pucharu Federacji.

Obecnie najlepsza polska tenisistka przebywa w Izraelu, gdzie wystąpi pierwszej rundzie grupy I strefy euroafrykańskiej. Szósta na świecie Radwańska jest najwyżej klasyfikowaną tenisistką świata, która zagra na tym etapie rozgrywek.

Reprezentacja Polski zmierzy się z Luksemburgiem. W kadrze są też młodsza z sióstr Urszula Radwańska oraz Alicja Rosolska z Warszawy i poznanianka Magda Linette.

Zobacz krótki spot z udziałem Agnieszki Radwańskiej: