W MMKS-ie Podhale Nowy Targ zmian ciąg dalszy. Jest nowy prezes i nowy zarząd

Agata Michalska zastąpiła na stanowisku Roberta Zamarlika. Ustępujący prezes wszedł do nowego zarządu.
Poprzedni, wybrany 18 kwietnia 2012 roku, zarząd był tylko tymczasowy. Dwa i pół miesiąca po jego wyborze, odbyło się walne spotkanie delegatów, podczas którego wyłoniono nowe władze klubu. Stanowisko prezesa objęła Agata Michalska, a do zarządu weszli Robert Zamarlik (dotychczasowy prezes), Janusz Kmiecik, Maciej Klimowski i Grzegorz Batkiewicz.

Zmiany w klubie z Nowego Targu trwają od lutego, gdy z powodu kłopotów finansowych do dymisji podał się zarząd. Podhale miało długi wobec Urzędu Skarbowego (100 tys. zł) i ZUS-u (28 tys. zł). Zalegało także z opłatami za transport (około 100 tys. zł) i sprzęt sportowy (55 tys. zł). Zawodnikom klub był winny 250 tys. zł brutto.

W nowym sezonie zespół z Podhala po raz pierwszy w historii nie wystąpi w najwyższej lidze. Walkę o utrzymanie zawodnicy z Nowego Targu przegrali z Nestą Toruń. W maju nowym trenerem Podhala został Marek Ziętara, który w zeszłym sezonie wywalczył mistrzostwo kraju z Ciarko PBS Bank Sanok. Nowy szkoleniowiec będzie miał za zadanie wprowadzić klub z powrotem do ekstraligi.