Bruk-Bet Termalica. Vlastimir Jovanović: Korona zagra na 150 procent

Po trzech meczach bez zwycięstwa piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza chcą się przełamać w meczu z Koroną Kielce. - Rywale są w lekkim kryzysie, ale to chłopaki z charakterem - podkreśla Vlastimir Jovanović, pomocnik Bruk-Betu.
Bośniak trafił do zespołu z Niecieczy właśnie z Korony. Oprócz niego w Kielcach grali też inni piłkarze Bruk-Betu: Pavol Stano, Dariusz Trela czy Krzysztof Pilarz.

- Mam do tej drużyny duży sentyment, spędziłem tam sześć przepięknych lat. W Kielcach pozostała spora grupa piłkarzy, z którymi grałem. Znam ich i wiem, że to będzie trudne spotkanie - mówi przed kamerą klubowej telewizji Jovanović.

Niecieczanie w trzech ostatnich meczach zdobyli tylko punkt i spadli z ligowego podium. Rywale są jednak w dużo trudniejszej sytuacji: przegrali sześć spotkań z rzędu i zamykają ligową tabelę.

- Korona jest w lekkim kryzysie, ale w ostatnim meczu z Legią Warszawa jej piłkarze pokazali, że potrafią grać w piłkę. Dopóki grali 11 na 11, byli lepsi. To chłopaki z charakterem, nie odpuszczają. Są w trudnym momencie, dadzą z siebie 150 procent - twierdzi Jovanović.

Bośniak ma jednak receptę na dobry wynik: - Jeśli uda nam się zdominować środek pola, powinniśmy rozstrzygnąć mecz na naszą korzyść.

Początek spotkania w Niecieczy w sobotę o godz. 15.30.