Bruk-Bet Termalica. Vladislavs Gutkovskis: Nasz najlepszy mecz w tym sezonie

W niedzielę piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza pokonali w Gdańsku Lechię 2:1. Bohaterem spotkania został Vladislavs Gutkovskis, który strzelił oba gole dla gości.
Łotysz trafił do siatki w 33. i 82. minucie spotkania. Dzięki temu niecieczanie pokonali dotychczasowego lidera i wygrali pierwszy w tym sezonie mecz na wyjeździe. I zrównali się punktami z Lechią.

- To był nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Cieszę się, że miałem w tym udział. Przy pierwszej bramce trochę pomógł mi bramkarz gospodarzy. W drugiej połowie czekaliśmy na kontry. Po jednej z nich podwyższyliśmy wynik. Nie oznaczało to spokoju w naszych szeregach. Lechia zdobyła gola kontaktowego i do końca spotkania musieliśmy walczyć o wygraną - opowiada Gutkovskis na oficjalnej stronie klubu.

Oprócz dwóch trafień napastnik Bruk-Betu zapisał się też w protokole meczowym żółtą kartką. Obejrzał ją za sposób, w jaki celebrował drugą bramkę.

- Ściągnąłem koszulkę. To była spontaniczna akcja. W tak sposób wyrażałem radość z strzelenia dwóch goli bardzo mocnej drużynie, jaką jest Lechia - mówi.

Zdjęcie Spodnie Sędziowskie Spalding 01 Zdjęcie Vision One Kartki sędziowskie Zdjęcie Zina Spodenki sędziowskie ARMAGEDON
Spodnie Sędziowskie Spaldin... Vision One Kartki sędziowskie Zina Spodenki sędziowskie A...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info