Sport.pl

Bruk-Bet Termalica. Czesław Michniewicz: Chcielibyśmy budować więcej składnych akcji

Drużyna z Niecieczy przygotowuje się do niedzielnego meczu z Zagłębiem w Lubinie. - Jestem ciekawy jak wypadniemy, po dwóch wygranych na własnym stadionie - mówi Czesław Michniewicz, trener Termaliki.
Kto wygra, zajmie miejsce na... fotelu lidera ekstrakalsy. - Trafiamy na bardzo dobry okres Zagłębia. Niedawno zdobyło medal, wygrało dwa mecze w Ekstraklasie, w tym na wyjeździe z Lechem Poznań. Walczy w europejskich pucharach. Jestem ciekawy jak wypadniemy, po dwóch wygranych na własnym stadionie. Mamy pewne oczekiwania. Liczymy na podobne zaangażowanie, pewien sposób grania i skuteczność. Chcemy jak najlepiej zaprezentować się na tle wymienianego w mediach jako faworyta Zagłębia, być może nawet do mistrzostwa Polski w tym sezonie. Myślę, że to będzie wyrównany mecz - tłumaczy Michniewicz w rozmowie z oficjalnym serwisem Termaliki.

Jego drużyna wyjedzie na Dolny Śląsk już w sobotę. Ma za sobą zwycięstwa z Arką Gdynia (2:0) i Cracovią (3:2). - Chcielibyśmy grać podobnie jak w poprzednich meczach. Nasza gra opierać się będzie na solidnej defensywie. To fundament wszystkiego. Chcielibyśmy budować więcej składnych akcji - dodaje trener.

Więcej o: