Sport.pl

Bruk-Bet - Cracovia 3:2. Czesław Michniewicz: Jesteśmy liderem? O, widzę, że humor dopisuje

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale w grze było wiele mankamentów - mówi Czesław Michniewicz, trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, po wygranym meczu z Cracovią 3:2.
Na pomeczowej konferencji rzecznik prasowy Bruk-Betu Termaliki powitał trenera "lidera ekstraklasy". - O, widzę, że humor koledze dopisuje - zaśmiał się Michniewicz.

Jego drużyna wygrała z Cracovią 3:2 i po dwóch meczach ma sześć punktów. - Warunki do gry były bardzo trudne. Można się z tego śmiać, ale kto był na boisku, ten wie. Temperatura miała istotny wpływ na przebieg meczu. Wiedzieliśmy, że Cracovia utrzymuje się przy piłce, wymienia dużą liczbę a przeciwnik musi biegać za piłką. I my to robiliśmy. Zaczęło się bardzo dobrze, strzeliliśmy szybko gola, a potem drugiego. Szkoda, że kontuzji doznał Darek Trela. Żałuję, bo to miało istotny wpływ na przebieg meczu. Potem zmiana była nam potrzebna, ale nie mogliśmy jej dokonać - opowiada Michniewicz.

- Po kontaktowej bramce dla Cracovii wiedzieliśmy, że tak to się nie skończy. Na szczęście zdobyliśmy kolejnego gola. Ale obraz się nie zmienił, Cracovia dalej wymieniała mnóstwo podań. Ale byliśmy na to przygotowani, rozmawialiśmy o tym przed meczem. Chciałbym podziękować drużynie za olbrzymie zaangażowanie. Widać było, że w końcówce sił nam trochę brakowało - mówi trener. - Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale w grze było wiele mankamentów.

Zdjęcie Lanki ADIDAS F10 TRX FG MESSI G97729 Zdjęcie Lanki Adidas Performance GOLETTO V FG ITE32 Zdjęcie Lanki adidas Performance MESSI 15.2 (IUT70)
Lanki ADIDAS F10 TRX FG MES... Lanki Adidas Performance GO... Lanki adidas Performance ME...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: