Sport.pl

Transfery. Samuel Stefanik szóstym Słowakiem w Bruk-Becie Termalice

Samuel Stefanik podpisał kontrakt z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Jest drugim Słowakiem, który tego lata dołączył do zespołu.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plStefanik to wychowanek AS Trenczyn. Później grał w holenderskim NEC Nijmegen i słowackim Slovanie Bratysława. Przed rundą wiosenną trafił do Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie w 14 meczach ekstraklasy strzelił trzy gole.

Teraz 25-letni pomocnik związał się z Bruk-Betem. Będzie już szóstym Słowakiem w zespole. W poprzednim sezonie w Niecieczy grali Pavol Stano, Dalibor Pleva, Patrik Misak i Martin Juhar, a kilka dni temu dołączył do nich David Guba.

Niecieczanie w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do sezonu. Będzie w nich uczestniczył Marcin Staniszewski. 19-letni bramkarz Puszczy Niepołomice przejdzie testy w Niecieczy.

Z klubem pożegnał się natomiast Dariusz Jarecki. Obrońca grał w Bruk-Becie od pięciu lat.To kolejny doświadczony piłkarz, który latem opuszcza drużynę - wcześniej władze klubu zrezygnowały z usług Jakuba Biskupa, Sebastiana Nowaka, Tomasza Foszmańczyka i Andrzeja Witana.Więcej o: