Sport.pl

Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Bartłomiej Babiarz: Wracamy na właściwe tory

Po wygranej z Koroną Kielce piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza nie kryli zadowolenia. - Wygraliśmy w ważnym momencie - podkreśla Mateusz Kupczak.
Facebook? » | A może Twitter? »


Zwycięstwo w Kielcach było pierwszą wygraną beniaminka od pięciu spotkań. Niecieczanie mieli prosty pomysł na grę. - Chcieliśmy szybko strzelić bramkę i zagrać na zero z tyłu. To nam się udało - zaznacza Bartłomiej Babiarz, który w meczu z Koroną wraz z Kupczakiem tworzył duet defensywnych pomocników.

Termalica dobrze radziła sobie zwłaszcza w pierwszej części gry. Po przerwie do głosu doszli gospodarze. - Zdominowaliśmy pierwszą połowę. Szkoda, że nie przypieczętowaliśmy tego drugą bramką. Wtedy grałoby nam się spokojniej - mówi Kupczak, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Na słabszą dyspozycję w drugiej połowie zwraca uwagę także Babiarz. - Gdybyśmy grali tak jak w pierwszej, to gospodarze mieliby kłopot z odebraniem nam piłki. To materiał do analizy. Wierzę, że wracamy na właściwe tory i w kolejnym meczu również zapunktujemy - deklaruje pomocnik.

Więcej o: