Sport.pl

Piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza przed meczem z Wisłą: Znamy swoją wartość [WIDEO]

- Wierzę, że uda nam się zdobyć punkty - podkreśla Bartłomiej Babiarz przed meczem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Wisłą Kraków. Obie drużyny spotkają się w niedzielę przy Reymonta. Relacja od godz. 15.30 na krakow.sport.pl.
Facebook? » | A może Twitter? »


Beniaminek jest w tabeli ekstraklasy pozycję wyżej niż Wisła. W dodatku od pięciu spotkań pozostaje niepokonany. - Wisła chce nas przeskoczyć w tabeli, co nie znaczy, że tak będzie. Wierzę, że uda nam się zdobyć punkty i sprawić kolejną niespodziankę - deklaruje Babiarz przed kamerą klubowej telewizji.

Trenerem Wisły jest Kazimierz Moskal, który jeszcze dwa lata temu pracował w Niecieczy. - W niedzielę czeka nas fajny mecz. Nikogo nie trzeba motywować. Każdy punkt przywieziony stamtąd będzie bardzo cenny. Tym bardziej że jest tam trener, który bardzo dobrze nas zna - zaznacza Emil Drozdowicz. - Dla mnie Wisła jest jednym z lepiej grających zespołów. Czeka nas arcytrudne spotkanie - dodaje.

Piłkarze beniaminka w tym sezonie grali już w Krakowie. Ze stadionu przy ul. Kałuży przywieźli trzy punkty. - Znamy swoją wartość i chcemy zagrać dobre spotkanie - zapowiada Babiarz.

Więcej o: