Trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza: Wisłę bardzo ładnie się ogląda

- Chcielibyśmy opuścić Kraków z punktami - zapowiada Piotr Mandrysz, trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza przed niedzielnym meczem z Wisłą. Początek spotkania o godz. 15.30, relacja na krakow.sport.pl.
Facebook? » | A może Twitter? »


Po 11 kolejkach beniaminek zajmuje szóste miejsce w tabeli ekstraklasy i ma punkt przewagi nad siódmą Wisłą. Trener Termaliki docenia jednak klasę krakowian. - To kolejny trudny i wymagający rywal, z którym się zmierzymy. Wisłę bardzo ładnie się ogląda. Można ją pochwalić za operowanie piłką. W składzie ma bardzo dobrych piłkarzy. Nie będą łatwymi przeciwnikami - podkreśla Mandrysz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Zespół z Niecieczy wyróżnia się w lidze cierpliwym rozgrywaniem piłki. Zawodnicy beniaminka starają się unikać rozpoczynania akcji długimi podaniami do napastników. - Mamy swój sposób grania. Podobnie zresztą jest z Wisłą. Liczę, że oba zespoły stworzą ciekawe i emocjonujące widowisko. Chcielibyśmy opuścić Kraków z punktami - zaznacza szkoleniowiec.

Przed spotkaniem przy Reymonta Mandrysz jest w komfortowej sytuacji. Ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, łącznie z Andrzejem Witanem. Bramkarz zakończył już rehabilitację po kontuzji.