Polski Cukier Muszynianka Enea przegrywa i spada w tabeli

Siatkarki Muszynianki na własnym parkiecie przegrały z Budowlanymi Łódź 1:3 i spadły na siódme miejsce w tabeli Orlen Ligi.
Facebook? » | A może Twitter? »

Spotkanie Muszynianki z Budowlanymi zapowiadało się na wyrównane. Przed meczem obie drużyny miały na koncie po 33 punkty, a bezpośrednie starcie miało przybliżyć jedną z nich do piątego miejsca w tabeli.

Mimo że Muszynianka grała przed własną publicznością, lepiej zaczęły siatkarki z Łodzi. Pierwszego seta wygrały wyraźnie, 25:17. Sytuacja odwróciła się w kolejnej partii - dzięki świetnej końcówce wysoko wygrały ją podopieczne Bogdana Serwińskiego.

Niestety, w poniedziałek muszynianek nie było stać na więcej. Prowadzone przez Heike Baier rywalki wygrały dwa następne sety, a cały mecz 3:1. I to Budowlani zajmują piąte miejsce w tabeli. Muszynianka spadła na siódme.

Polski Cukier Muszynianka Enea - Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 25:19, 20:25, 21:25)