Polski Cukier Muszynianka wygrywa i awansuje w tabeli

W poniedziałkowym meczu Orlen Ligi siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki wygrały na wyjeździe z Legionovią 3:1.
Facebook? » | A może Twitter? »

W poprzedniej kolejce muszynianki efektownie pokonały Tauron MKS Dąbrowa Górnicza i do Legionowa jechały jako faworytki. Ich przeciwniczki w tym sezonie nie spisują się najlepiej i w tabeli Orlen Ligi zajmują dopiero dziesiąte miejsce.

Pierwsze dwa sety stały pod znakiem efektownej i skutecznej gry muszynianek. Podopieczne Bogdana Serwińskiego dwa razy wygrały 25:18, głównie dzięki skutecznym atakom skrzydłowych.

Trzecią partię przyjezdne zaczęły podobnie - na pierwszą przerwę techniczną zeszły z prowadzeniem 8:2. Później jednak do głosu doszły siatkarki Legionovii, to one skuteczniej atakowały i wygrały 25:22.

To było jednak wszystko, na co tego dnia stać było gospodynie. Czwarty set był już popisem muszynianek: wygrały go do 8. Dzięki zwycięstwu przesunęły się na szóste miejsce w tabeli.

Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 8:25)