Pewne zwycięstwo Polskiego Cukru Muszynianki

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki w trzech setach pokonały Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.
Facebook? » | A może Twitter? »

Muszynianki czekało trudne spotkanie, bo rywalki są wyżej w tabeli - zajmują czwarte miejsce w Orlen Lidze. Mecz w Muszynie lepiej rozpoczęły jednak gospodynie. Szybko odskoczyły od rywalek i dużo lepiej poradziły sobie w końcówce pierwszej partii, którą wygrały 25:19.

Druga partia miała podobny przebieg. Gospodynie prowadziły już 20:13, ale później zaczęły seryjnie tracić punkty i rywalki doprowadziły do remisu 21:21. Nerwową końcówkę po raz kolejny lepiej rozegrały jednak muszynianki.

Spokojniej było w trzecim secie, który podopieczne Bogdana Serwińskiego wygrały siedmioma punktami. To 10. zwycięstwo Muszynianki w tym sezonie Orlen Ligi.

Polski Cukier Muszynianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 27:25, 25:18)