Polski Cukier Muszynianka stawia na młodych. Uczniowie obejrzą mecze za darmo

?Siatkówka dla młodych? - takie hasło będzie towarzyszyć meczom Polskiego Cukru Muszynianki w tym sezonie. Dzieci i młodzież wszystkie mecze w hali w Muszynie obejrzą za darmo.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plWarunkiem bezpłatnego wejścia na spotkania będzie okazanie ważnej legitymacji szkolnej ze zdjęciem. Dzieci i młodzież będą mogły zająć miejsce na trybunie górnej. Akcja nie obejmuje jednak studentów.

Działacze z Muszyny chcą przyciągnąć młodych na trybuny. - Chcemy propagować sport wśród najmłodszych. Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy spore grono młodych osób do regularnego przychodzenia na mecze rozgrywane w Muszynie i rozbudzimy ich sportowe zainteresowania - informuje oficjalna strona klubu.

Akcja rusza już w poniedziałek. Na inaugurację Orlen Ligi Muszynianka we własnej hali podejmie PTPS Piła. Początek spotkania o godz. 20.30. Uczniowie za darmo będą mogli też obejrzeć spotkania europejskich pucharów - Muszynianka po roku przerwy wraca na międzynarodową arenę i zagra w Pucharze CEV.