Aluprof Bielsko-Biała wygrywa w Muszynie

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Fakro Bank BPS przegrały 1:3 z Aluprofem Bielsko-Biała. Była to ich trzecia porażka w sezonie.
Więcej o Muszyniance na krakow.sport.pl

Po sześciu meczach podopieczne Bogdana Serwińskiego mają na koncie siedem punktów i zajmują miejsce w drugiej połowie tabeli.

Z Aluprofem bardzo źle rozpoczynały dwa pierwsze sety. W inauguracyjnym na pierwszą przerwę techniczną schodziły przy stanie 3:8, a w drugim 0:8. W obu przypadkach udawało im się jednak odrobić część strat i o przegraniu partii decydowały dopiero ostatnie akcje.

Trzeci set był wyrównany, choć bardzo długo prowadził w nim Aluprof. Gospodynie dopiero w końcówce zapewniły sobie zwycięstwo.

Nie udało im się jednak pójść za ciosem, bo ostatnią część spotkania przegrały 21:25.

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - Aluprof Bielsko-Biała 1:3

Sety: 22:25, 22:25, 26:24, 21:25

Muszynianka: Mazurek, Piątek, Wojcieska, Plchotova, Różycka, Jagieło oraz Maj (libero), Jasińska, Mucha, Sosnowska, Kurnikowska