Bank BPS Fakro Muszyna w półfinale mistrzostw Polski. Rywalem Atom Trefl Sopot

Zawodniczki z Muszyny wygrały w Bydgoszczy z Pałacem 3:1 i o finał mistrzostw Polski zagrają z Atomem Treflem Sopot.
Bank BPS Fakro Muszyna zgodnie z planem przeszedł przez ćwierćfinały. W dwóch meczach w Muszynie stracił tylko seta, a w sobotę w Bydgoszczy też nie miał większych problemów z pokonaniem Pałacu. Tylko w drugiej partii rywalki mogły mieć nadzieję na odwrócenie losów rywalizacji, ale pozostałe sety bez kłopotów wygrały muszynianki.

Rywalem wicemistrzyń Polski w półfinale będzie Atom Trefl Sopot, który łatwo pokonał PTPS Piła. Zawodniczki znad morza w trzech meczach straciły tylko dwa sety (3:1, 3:1, 3:0) i w półfinale dojdzie do powtórki ubiegłorocznego finału. Wówczas górą była Atom Trefl.

Pierwsze mecze półfinału w Muszynie. W przypadku ew. piątego spotkania Bank BPS Fakro Muszyna będzie miał przewagę swojego parkietu.