Sport.pl

W Muszynie dojdzie do pojedynku siatkarskich piękności. Oceń, która ładniejsza [ZDJĘCIA]

W niedzielę Bank BPS Muszynianka Fakro podejmie Pałac Bydgoszcz. Gospodynie nie powinny mieć problemów, ale już w pojedynku Sanji Popović z Rachel Adams trudno wskazać faworytkę.
Adams to jedna z najciekawszych zawodniczek ligi. Amerykanka jest trzecia w klasyfikacji najlepiej punktujących, a rywalkom nie ustępuje również urodą (ostatnio wzięła udział w artystycznej sesji fotograficznej). Prowadzi też bloga o wymownej nazwie "Życie w mieście, którego nazwy nie potrafię wymówić". Zamieszcza dziesiątki zdjęć z Bydgoszczy i m.in. opisuje polską kulturę.

Popović to reprezentantka Chorwacji, która też ma dużo do opowiedzenia. Z Adams mogłaby porozmawiać m.in. o... azjatyckiej kulturze. Zanim trafiła do Muszynianki grała m.in. w koreańskim Caltex Seul, a ostatnio czeskiej Modransce Prostejov. W jednym z wywiadów dla krakow.sport.pl opowiadała m.in., jak na zgrupowaniu do pokoju jej koleżanki wdarł się... maniak seksualny. - Zaczął się masturbować aż w końcu się obudziła i przeżyła ogromny szok. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia - mówiła Popović.

Mecz Banku BPS-u Muszynianki z Pałacem Bydgoszcz już w niedzielę. Początek o godz. 17.

Stawiam na...
Więcej o: