Trener Banku BPS Muszynianki Fakro: Przyjmująca była środkową, atakująca przyjmującą...

Bank BPS Muszynianka Fakro do sezonu przygotowuje się m.in. sparingami z Tauronem Dąbrowa Górnicza. W pierwszym wicemistrzynie Polski zremisowały (2:2), w drugim przegrały (0:4). - Ciągle ciężko trenujemy - podkreśla Bogdan Serwński, trener zespołu z Muszyny.
Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »


- Tylko pierwszy mecz wyglądał tak jak planowaliśmy. Drugi zaczął się dobrze, była niezła gra i zacięty pierwszy set - opowiada Serwiński na oficjalnej stronie klubu.

Później jednak drobnych urazów nabawiły się Anna Werblińska i Agnieszka Bednarek-Kasza, a cały czas leczy się Katarzyna Gajgał-Anioł. - W tym momencie zrobił się problem i byliśmy zmuszeni do gry eksperymentalnej i np. przyjmująca wystąpiła na środku, jako blokująca, a atakująca, jako przyjmująca. Stąd pewna wygrana zespołu z Dąbrowy - zaznacza Serwiński.

Zawodniczki Banku BPS Muszynianka Fakro cały czas przygotowują się do sezonu, który zaczyna się za niespełna miesiąc. - W trakcie ciężkich treningów kontuzje przeciążeniowe mogą się przytrafiać, ale oby tak się nie działo - kończy Serwiński.