Bank BPS Muszynianka Fakro ma nową rozgrywającą

Anna Kaczmar z PTPS-u Piła w przyszłym sezonie będzie występowała w drużynie trenera Bogdana Serwińskiego. To szósta zawodniczka, którą wicemistrzynie Polski podpisały kontrakt w ostatnich tygodniach.
Urodzona w Bielsku-Białej Kaczmar największe sukcesy świętowała z Aluprofem. W 2010 roku wywalczyła z klubem mistrzostwo Polski, a rok wcześniej, także w jego barwach, zdobyła srebrny medal i wywalczyła Puchar Polski. Kaczmar ma też na swoim koncie występy w PLKS Pszczyna i Sokole Chorzów.

Wcześniej do zespołu z Muszyny dołączyło pięć zawodniczek: przyjmujące Helene Rousseaux i Aleksandra Jagieło, atakujące Sanja Popović i Dominika Sieradzan oraz rozgrywająca Valentina Serena. - Rozegranie to kluczowa pozycja w każdym zespole, dlatego budowę drużyny zaczęliśmy od szukania zawodniczek na tą pozycję. Ania Kaczmar to bardzo solidna zawodniczka, która ma swoje walory sportowe, w tym znakomitą zagrywkę. Cieszę się, że powoli zespół się krystalizuje. Jestem przekonany, że z gry dwójki Serena- Kaczmar będziemy mieli dużo radości i pożytku. - mówi Serwiński na oficjalnej stronie klubu.