Liga Mistrzyń. Bogdan Serwiński ostrzega przed złudnymi pozorami

- Czeka nas ciężka walka - mówi szkoleniowiec Banku BPS-u Muszynianki Fakro przed pierwszym meczem w Lidze Mistrzyń. W środę jego drużyna podejmie serbską Crvenę Zvezdę Belgrad (godz. 18).
Mistrzynie Polski trafiły do grupy E, w której Serbki mają najniższe notowania. - Teoretycznie wydaje się, że Crvena jest słabszym zespołem od Dynama czy Pescaro. Są to jednak tylko i wyłącznie złudne pozory. W Lidze Mistrzyń wszyscy chcą osiągać pozytywne rezultaty, a ta serbska młodzież z Belgradu jest bardzo dobra, więc na pewno czeka nas ciężka walka. Jesteśmy na nią przygotowani - zapewnia Serwiński na oficjalnej stronie klubu.

Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Szkoleniowiec ma komfort wyboru, bo do składu po kontuzji wraca Kinga Kasprzak. - Sytuacja nie jest jeszcze komfortowa, ale nie jest źle - podkreśla Serwiński.

Muszynianka nie może pozwolić sobie na wpadkę, bo potem czekają ją trudne wyjazdowe mecze. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zawodniczki z przygranicznego miasteczka zmierzą się w Moskwie z Dynamo i w Pesaro ze Scavolini, a następnie podejmą zespół z Włoch.