Bank BPS Muszynianka Fakro zagra trzy mecze w siedem dni

Mistrzynie Polski pracowicie spędzają przerwę w rozgrywkach PlusLigi Kobiet. W najbliższym czasie czekają je trzy sparingi. Przeciwnikami będą m.in. trzecia i czwarta drużyna poprzedniego sezonu
Więcej o Muszyniance na krakow.sport.pl

W środę podopieczne Bogdana Serwińskiego zmierzą się w Oświęcimiu z Aluprofem Bielsko-Biała. Najbardziej utytułowane kluby ostatnich lat zagrają charytatywnie na rzecz Pauliny Wojtas. Młoda zawodniczka UKS-u Setbol Oświęcim jest poważnie chora. - Oba kluby bardzo chętnie przyjęły nasze zaproszenie. To doskonała okazja do rozegrania takiego meczu - powiedział na oficjalnej stronie klubu z Oświęcimia Marek Wasztyl, organizator meczu.

W czwartek siatkarki z uzdrowiska zagrają w Dąbrowie Górniczej z Tauronem, który w poprzednim sezonie zajął czwarte miejsce w tabeli. 15 listopada podają do Mielca na mecz ze Stalą, a cztery dni później wznowią rozgrywki w ekstraklasie.

Liga nie gra od dwóch tygodni ze względu na rozgrywany w Japonii Puchar Świata, który stanowi jedną z kwalifikacji do przyszłorocznych Igrzysk olimpijskich w Londynie.