Dogrywka pogrążyła Wisłę Can-Pack

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków przegrały na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław 81:87.
Facebook? » | A może Twitter? »

Mecz we Wrocławiu był jednym z najciekawszych w tej kolejce - na parkiecie spotkały się ze sobą dwa zespoły z czołówki tabeli. Wyrównany poziom był widoczny na boisku. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 18:18.

W drugiej lepsze o punkt były krakowianki, ale gospodynie odrobiły przewagę. W podstawowym czasie gry mecz zakończył się remisem 75:75.

Sędzia zarządził dogrywkę, a w niej lepsze o sześć punktów okazały się wrocławianki. Dzięki wygranej wskoczyły na czwarte miejsce w tabeli Tauron Basket Ligi Kobiet.

Wisła jest w lidze druga. Okazję do rehabilitacji będą mieć już we wtorek, kiedy na własnym parkiecie podejmą Widzew Łódź.

Ślęza Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków 87:81 (18:18, 17:18, 19:19, 21:20, dogrywka 12:6)