Sport.pl

Z prasy. Katarzyna Krężel: Musimy być mentalnie gotowe na pięć spotkań

PRZEGLĄD PRASY. Wisła Can-Pack Kraków wywalczyła w niedzielę awans do finału ligi. O złoto zagra z CCC Polkowice lub Artego Bydgoszcz. - To nie będzie łatwa przeprawa - mówi Katarzyna Krężel w ?Dzienniku Polskim?.
W poprzedniej rundzie krakowianki wyeliminowały Energę Toruń. Dzięki temu, że trener Stefan Svitek często przeprowadzał zmiany, szansę występu dostała również skrzydłowa Katarzyna Krężel. - Starałam się zaprezentować najlepiej, jak potrafię. Pozostaje mi mieć nadzieję, że szansę dostanę też w meczach finałowych, bo rotacja w takiej długiej rywalizacji zawsze się przydaje. Zupełnie inaczej wtedy smakuje zdobyty medal, gdy samemu przyłoży się do tego rękę - mówi Krężel w "Dzienniku Polskim"

Przeciwnika w walce o złoto wiślaczki poznają po piątym meczu między CCC Polkowice a Artego Bydgoszcz. - Niezależnie od tego, czy ostatecznie zmierzymy się z CCC czy z Artego, nie będzie to łatwa przeprawa. Musimy się mentalnie z góry przygotować nawet na pięć spotkań. To, że my mamy teraz 10 dni przerwy, a rywalki muszą grać jeszcze jeden mecz, może być atutem, ale nie musi - dodaje Krężel.

Pierwszy mecz finałowy 16 kwietnia w Krakowie.

Więcej o: