Wisła Can-Pack. Próba generalna przed Euroligą bez Tiny Charles i Katie Douglas

Katie Douglas w bucie ortopedycznym ćwiczy rzuty, ale nie wie, kiedy wróci na parkiet. Po raz kolejny bez koszykarek ze Stanów Zjednoczonych Wisła Can-Pack zagra w sobotę z BI Gdynia.
Douglas przed tygodniem doznała urazu kostki i od tamtego czasu co chwilę pojawiały się nowe diagnozy. Najpierw media za oceanem donosiły, że zawodniczka lada dzień będzie gotowa do gry. Teraz wszystko wskazuje, że nie wróci szybciej niż za mniej więcej miesiąc.

- Nawet ja ciągle nie wiem, co mi dokładnie dolega, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Niestety, nie mam numeru do matki natury i nie mogę powiedzieć jej, by rozwiązała mój problem. Robię, co mogę, by jak najszybciej wrócić, a nawet chyba więcej, niż powinnam - mówi zawodniczka cytowana przez amerykańskie portale internetowe i zdradza, że mimo kontuzji robi sobie treningi strzeleckie.

Do Krakowa ciągle nie dotarła jeszcze także Tina Charles, dlatego wiślaczki przygotowują się bez zakontraktowanych Amerykanek. Dziś w Gdyni czeka ich test generalny przed Euroligą.

Więcej o: