Jose Hernandez: Odpuściliśmy w ostatniej kwarcie

W sobotę Wisła Can-Pack pokonała ROW Rybnik 80:56 i odniosła 10. zwycięstwo w sezonie. - By wygrać, musielibyśmy zagrać na 150 proc. i dodatkowo liczyć na słabszą dyspozycję krakowianek - przyznał Kazimierz Mikołajec, trener gości.
Więcej o Wiśle Can-Pack na krakow.sport.pl

Jego zespół jest rewelacją sezonu. W siedmiu spotkaniach zdobył komplet punktów, a pokonać dał się tylko faworytom. - Chce pogratulować rywalom dobrego początku sezonu. Zaskoczył wszystkich - podkreśla Jose Hernandez, trener mistrzyń Polski. - Wreszcie możemy trenować i grać w pełnym składzie. Dzięki temu drużyna zaczyna coraz lepiej funkcjonować. Między czwartą a 30. minutą straciliśmy niewiele ponad 20 punktów. Obrona była szczelna, agresywna i zdecydowana. W ostatniej kwarcie [przegrana 22:24 - przyp. red.] trochę odpuściliśmy, bo przed nami najtrudniejszy miesiąc. W grudniu zagramy najwięcej meczów.

Nicole Powell, skrzydłowa Wisły Can-Pack: - Po naszych statystykach widać, że nie grały dziś indywidualności. Każda zawodniczka dołożyła cegiełkę do sukcesu.

Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »