Wisła Can-Pack. Erin Phillips: To niedopuszczalne!

Krakowianki poniosły pierwszą porażkę w sezonie. W Brnie przegrały z Frisco 65:70. - To się nie może powtórzyć - uważa Erin Phillips, skrzydłowa mistrzyń Polski.
Więcej o Wiśle Can-Pack na krakow.sport.pl »

Australijka wyróżniała się na tle koleżanek, bo zdobyła 22 punkty. - Moja gra nie miała znaczenia, bo przegrałyśmy. Jesteśmy bardzo rozczarowane jako zespół. Nasze rywalki były bardziej waleczne w każdej minucie meczu. To jest dla nas nauczka. To niedopuszczalne, abyśmy zagrały tak samo w kolejnych meczach - przekonuje Phillips.

Niezadowolony był też Jose Hernandez, trener Wisły. - Frisco Brno był lepszy w każdym momencie meczu. Nasz rywal grał ambitnie, bardziej agresywnie i zdominował parkiet. Mecz był trudny, ale małe detale zadecydowały o wyniku. Nie zagraliśmy dzisiaj dobrze i popełniliśmy ważne błędy - stwierdził hiszpański szkoleniowiec.

Mimo porażki wiślaczki pozostały na pierwszym miejscu grupy C. Dwa kolejne mecze Euroligi zagrają na własnym parkiecie - 9 listopada z włoskim Cras Basket Taranto a tydzień później z hiszpańskim Rivas Ecopolis Madryt.

Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »