Sport.pl

Comarch Cracovia zagra z liderem

W niedzielę hokeiści Comarch Cracovii zagrają o trzecie zwycięstwo z rzędu w Polskiej Hokej Lidze. O godz. 17 zmierzą się w Oświęcimiu z Unią, liderem tabeli.
W piątek krakowianie po raz pierwszy w tym sezonie wygrali na własnym lodowisku. Nie mieli większych problemów z pokonaniem drużyny z Jastrzębia, ale w niedzielę czeka ich trudniejszy pojedynek.

Ich rywalem będzie bowiem Unia Oświęcim. To lider PHL, który przewodzi tabeli z kompletem zwycięstw. Oświęcimianie wygrywają pewnie i wysoko, do tej pory pokonali jednak głównie drużyny o mniejszym potencjale. Spotkanie z Cracovią powinno być dla nich pierwszym prawdziwym testem.

Trener krakowian Rudolf Rohaczek wciąż będzie musiał radzić sobie bez dwóch kontuzjowanych graczy. Na oświęcimskim lodowisku zabraknie Patryka Noworyty i Michaela Kolarza. Pozostali hokeiści powalczą w niedzielę o trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Będą też starać się podtrzymać dobrą serię z Unią - w poprzednim sezonie zwyciężali we wszystkich sześciu meczach z ekipą z Oświęcimia.

Więcej o: