Rohaczek po losowaniu grup Hokejowej Ligi Mistrzów: Zawsze można powalczyć

Comarch Cracovia poznała przeciwników w fazie grupowej Hokejowej Ligi Mistrzów. - Tylko się cieszyć. Czekają nas wyjątkowe mecze - mówi Rudolf Rohaczek, trener zespołu, w rozmowie z oficjalną stroną klubu.
Facebook? » | A może Twitter? »


Cracovia trafiła na Spartę Praga i szwedzki Farjestad. Szkoleniowiec krakowian docenia klasę przeciwników. - Dla nas, dla kibiców, trenerów, zawodników, to niesamowici rywale. Sparty Praga nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - wielka drużyna znana na całym świecie. Farjestad - czołówka szwedzkiej ligi - podkreśla Rohaczek.

Co ciekawe, przed losowaniem trener Cracovii rozmawiał właśnie z przedstawicielem wicemistrza Czech. - Spotkałem się z generalnym menedżerem Sparty i śmialiśmy się, że będziemy razem grać. Tej radości było jeszcze więcej już po losowaniu - intuicja czy szczęście? Tak to wypadło. Jako Czech czuję się dumny, że mój zespół zagra przeciwko Sparcie - zaznacza.

Rohaczek zdaje sobie sprawę, że debiutującej w rozgrywkach Cracovii może być bardzo ciężko. Zapowiada jednak, że jego hokeistom nie zabraknie woli walki. - Zawsze można powalczyć. Sport zna nie takie przypadki. Spotkanie rozpocznie się ze stanem 0:0 i z pewnością do ostatniej syreny będziemy walczyć, choć nikt w nas nie widzi faworyta - deklaruje.