Comarch Cracovia nie zbliżyła się do złota. Druga porażka w Tychach

W czwartym finałowym meczu Polskiej Hokej Ligi hokeiści Comarch Cracovii przegrali z GKS-em Tychy 3:6. W rywalizacji o tytuł mistrza Polski jest remis 2:2.
Facebook? » | A może Twitter? »

Na razie w walce o złoto wielkie znaczenie ma atut własnego lodowiska. Po dwóch wygranych Cracovii pod Wawelem rywale dwukrotnie zwyciężyli w Tychach.

W sobotę tyszanie rozpoczęli strzelanie już w 64. sekundzie za sprawą Filipa Komorskiego. Po dwóch minutach krakowianie wyrównali, ale to był ich ostatni remis w tym spotkaniu. W 39. minucie tyszanie prowadzili już trzema bramkami i pewnie utrzymali zwycięstwo do końca spotkania.

W rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2:2. We wtorek hokeiści wracają do Krakowa, gdzie odbędzie się piąte spotkanie finałowe.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 6:3 tercje: 1:1, 3:0, 2:2

Bramki: Komorski (2.), Vozdecky (27.), (34.), Vitek (39.), Woźnica (44.), Kogut (60.) - Urbanowicz (4.), Wróbel (43.), Kruczek (53.)