Drugie finałowe zwycięstwo Comarch Cracovii. "Zawodnicy są pewni siebie" [WIDEO]

Po dwóch meczach na własnym lodowisku hokeiści Comarch Cracovii prowadzą w finale Polskiej Hokej Ligi 2:0. - Zrealizowaliśmy to, co sobie założyliśmy - mówi Rudolf Rohaczek, trener drużyny.
Facebook? » | A może Twitter? »

We wtorek krakowianie wygrali z GKS-em Tychy 4:1. - Decydująca okazała się dla nas druga tercja, w której strzeliliśmy trzy bramki. W niej kontrolowaliśmy grę. Tychy mocno atakowały, ale Radziszewski stanął na wysokości zadania - zaznacza Rohaczek, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W piątek i sobotę Cracovia zagra z GKS-em w Tychach. Jeśli wygra oba mecze, już w weekend może zostać mistrzem Polski. Rywale wierzą jednak w przełamanie.

- Nasza sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna. Zrobimy wszystko, żeby wygrać w Tychach - zapowiada Krzysztof Majkowski, drugi trener GKS-u.

Rohaczek chce natomiast jak najlepiej wykorzystać dwa dni przerwy przed kolejnymi spotkaniami. - Zawodnicy są pewni siebie i to widać na lodzie. Przerwa jest po to, zawodnicy odpoczęli. Daję im wtedy kluczowe wskazówki. Najważniejsze to uspokoić graczy, żeby skoncentrowali się na grze - podkreśla.