Sport.pl

Comarch Cracovia. Maciej Kruczek: Nasza gra będzie wyglądać jeszcze lepiej

We wtorek hokeiści Comarch Cracovii podejmą w hali przy ul. Siedleckiego SMS U-20 Sosnowiec. - To będzie mecz ważny jak każdy inny - przekonuje obrońca Maciej Kruczek w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu.
Facebook? » | A może Twitter? »


Zawodnicy z Krakowa do meczu przystępują w dobrych humorach. W weekend wygrali dwa spotkania i z 20 punktami są wiceliderem Polskiej Hokej Ligi. - To był dla nas bardzo udany weekend. Graliśmy cierpliwie, odpowiedzialnie i rywale nie zdołali nas niczym zaskoczyć. Cieszy gra i widać, że drużyna jest dobrze ustawiona - mówi Kruczek.

Kolejnym rywalem krakowian będą młodzieżowcy z Sosnowca, którzy dotychczas przegrali siedem z ośmiu spotkań i stracili najwięcej bramek w lidze (37). Wydaje się, że po ostatnich trudnych starciach z zespołami z Nowego Targu i Sanoka to najbliższe powinno być dla Cracovii dużo łatwiejsze.

Z taką oceną nie zgadza się jednak Kruczek. - Nie można tak mówić. Jesteśmy do tego spotkania przygotowani w 100 procentach i podejdziemy do niego jak do wszystkich pozostałych. Szanujemy każdego przeciwnika i chociażby z tego powodu będzie to dla nas mecz jak każdy inny, czyli bardzo ważny - zaznacza napastnik, który w tym sezonie strzelił już cztery gole.

Podopieczni Rudolfa Rohaczka w ostatnich meczach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, jednak zdaniem defensora to jeszcze nie jest maksimum możliwości zespołu. - O naszej wzrastającej formie najlepiej świadczą wyniki. Ciągle się docieramy, zgrywamy i to wszystko powinno wyglądać jeszcze lepiej - deklaruje.

Początek meczu Comarch Cracovii z SMS-em Sosnowiec we wtorek o godz. 18.30.

Więcej o: