Comarch Cracovia. Rudolf Rohaczek: Zaczęliśmy grać dopiero od stanu 0:5

Comarch Cracovii nie udał się rewanż za porażkę w meczu o Superpuchar Polski. Krakowianie na własnym lodowisku przegrali 2:5 z GKS-em Tychy.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Mimo szumnych zapowiedzi hokeiści z Krakowa słabo rozpoczęli mecz. Już po pierwszej tercji przegrywali 0:3. - Nam ten początek meczu kompletnie nie wyszedł. Tym graniem, tymi błędami indywidualnymi ułatwiliśmy zadanie przeciwnikowi. Pierwsza tercja zupełnie nam się nie udała - podkreślił po meczu trener Rudolf Rohaczek cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Nie lepiej było również w drugiej części gry, którą gospodarze przegrali 0:2. Do odrabiania strat ruszyli dopiero w końcówce spotkania. - Zaczęliśmy grać dopiero od stanu 0:5 i w trzeciej tercji zagraliśmy nieźle. Jedna część to jednak za mało, by wygrać - zaznaczył Rohaczek.

Zadowolony mógł być za to szkoleniowiec gości. Dzięki wygranej jego zespół wyprzedził Cracovię w tabeli Polskiej Hokej Ligi. - Zagraliśmy bardzo dobrze, głównie w pierwszej tercji. Zdobyliśmy ważne bramki, które ułożyły nam mecz. Szanujemy ten wynik - powiedział Jiri Szejba, trener GKS-u Tychy.

Cracovia okazję do rehabilitacji będzie miała w niedzielę, kiedy na wyjeździe zagra z JKH Jastrzębie.