Bramkarz Comarch Cracovii: Reprezentacja? Na początku był mały stresik.

29 sierpnia Polska reprezentacja w hokeju na lodzie, zmierzyła się z niemieckim Lausitzer Fuchse Weisswasser (1:1). Bramki Polaków bronił zawodnik Cracovii, Michał Łuba. Na łamach ?Dziennika Polskiego? opowiadał o debiucie i planach drużyny na przyszły sezon.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

- To było zawsze moje wielkie marzenie: zagrać w koszulce z orłem na piersi - zaczyna 20-letni bramkarz - Na początku był mały stresik. Ale jak obroniłem dwa, trzy strzały rywali, to zapomniałem o nerwach.

W drużynie Cracovii pierwszym bramkarzem do tej pory był Rafał Radziszewski - Nie boję się rywalizacji. Rafał to świetny bramkarz i przesympatyczny kolega. Przekazuje mi swoje doświadczenie, nie ma przede mną żadnych tajemnic. Mogę się od niego wiele nauczyć - mówi Łuba na łamach "Dziennika Polskiego".

Cracovia już 4 września rozpoczyna nowy sezon. Rywalem krakowian w Superpucharze będzie GKS Tychy - Trzeba go wygrać. W grudniu czeka nas Puchar Polski, ale głównym celem jest odzyskanie dla Krakowa tytułu mistrza Polski. Dodatkowo mobilizuje nas fakt, że za rok mistrz Polski ma otrzymać "dziką kartę" na występy w Lidze Mistrzów - dodaje 20-letni zawodnik.