Rudolf Rohaczek: Od wtorku to, co było do tej pory, przestaje się liczyć

W niedzielę Comarch Cracovia pokonała GKS Tychy 3:2. - Ostatnie 20 minut było nerwowe - ocenia trener Rudolf Rohaczek.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

To był przedostatni mecz krakowian przed rundą play-off. - Pierwsza tercja była wyrównana, ale to nam udało się zdobyć bramkę. W drugiej odsłonie chcieliśmy zagrać odpowiedzialnie w defensywie i kontrować przeciwnika. Ostatnie dwadzieścia minut było nerwowe, popełniliśmy sporo fauli i GKS zbliżył się do nas - ocenia szkoleniowiec krakowskiego zespołu na oficjalnej stronie klubu.

Za najlepszego zawodnika w drużynie Cracovii Rohaczek uznał Dennisa McCauley'a, który zdobył w niedzielę dwie bramki.

- Jeżeli chodzi o zbliżający się play-off, to od wtorku wraz z zakończeniem sezonu zasadniczego przestanie się liczyć to, co było do tej pory - przekonuje Rohaczek.

W I rundzie play-off Cracovia zmierzy się z Podhalem Nowy Targ.