Hokej. Maraton Comarch Cracovii przy Siedleckiego

Trzy najbliższe mecze w Polskiej Hokej Lidze Comarch Cracovia zagra przed własną publicznością. Pierwszy w piątek o godz. 18.30 z mistrzem Polski Ciarko PBS Sanok.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

Hokeiści wrócą do rozgrywek ligowych po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji. Polacy rywalizowali w Toruniu w turnieju EIHC, a silną grupę w reprezentacji tworzyli zawodnicy Cracovii. Z dobrej strony pokazali się szczególnie Rafał Radziszewski, Sebastian Kowalówka i Grzegorz Pasiut. Ich wysoka dyspozycja może mieć kluczowe znaczenie przed najważniejszą częścią sezonu. Do play-offów pozostało bowiem już tylko sześć spotkań, a Cracovia jest czwarta. W związku z tym działacze zdecydowali się zatrudnić w ostatniej chwili pięciu zawodników. Erik Spady, Sergiej Kolosau, Ondrej Rusnak, Michal Kokavec i Filip Drzewiecki już w lidze zadebiutowali, ale po raz pierwszy zaprezentują się krakowskiej publiczności.

Na innych lodowiskach Unia Oświęcim zmierzy się w Jastrzębiu z JKH GKS-em (godz. 18), a MMKS Podhale Nowy Targ podejmie GKS Tychy (godz. 18).

Więcej o: