Kapitan Comarch Cracovii: Mierzymy jak najwyżej

- Poprawy wymaga gra ofensywna. Musimy więcej strzelać - mówi Patryk Noworyta, kapitan Comarch Cracovii, na oficjalnej stronie klubu.
Facebook? » | A może Twitter? »


We wtorek Comarch Cracovia sprawiła swoim kibicom przykrą niespodziankę i przegrała w Opolu z Orlikiem 1:5. Porażka oznacza spadek na czwarte miejsce w tabeli. W związku z tym podopieczni trenera Rudolfa Rohaczka będą musieli rozegrać baraż ze Stoczniowcem Gdańsk o udział w Pucharze Polski.

- To jest zespół z I ligi, który chyba nie ma jakichś mocnych zawodników. Ciężko będzie pod tym względem, że w przyszłym tygodniu rozegramy mecz po podróży. Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądać - mówi Patryk Noworyta na oficjalnej stronie klubu.

W 10-zespołowej lidze Cracovia jest czwarta, ale przez pewien czas zajmowała miejsce na podium. W piątek zmierzy się z outsiderem GKS-em Katowice (godz. 18.30). Hokeiści będą chcieli się zrehabilitować za wpadkę w Opolu. - Poziom jest bardzo wyrównany. Trzeba się zmobilizować w tych czterech rundach (...) Mierzymy jak najwyżej. Chcemy się dostać do strefy medalowej, a później zobaczymy, jak będzie w play-offie - dodaje kapitan.

REWELACYJNA GALA BOKSU W KRAKÓW ARENIE! PIĘKNE KOBIETY!


Co hokeiści Comarch Cracovii osiągną w przyszłym sezonie?