Comarch Cracovia rozbiła GKS Tychy

Zawodnicy Rudolfa Rohaczka podnieśli się po porażce w Sanoku i pokonali GKS Tychy 5:0.
Facebook? » | A może Twitter? »

W piątek krakowianie zostali rozbici przez Ciarko 1:7, ale w niedzielę na swoim lodzie dali popis, choć do połowy spotkania nic tego nie zapowiadało. Gospodarze nie mogli sforsować defensywny rywali, ale jak już zaczęli trafiać, to seryjnie.

W cztery minuty zdobyli dwie bramki po kontrach wykończonych przez Grzegorza Pasiuta. W trzeciej odsłonie dołożyli kolejne trzy i GKS Tychy poniósł w Krakowie klęskę.

Comarch Cracovia - GKS Tychy5:0
Tercje: 0:0, 2:0, 3:0.

Bramki: 1:0 Pasiut (30.), 2:0Pasiut (34.), 3:0 McCauley (52.), 4:0 Fojtik (57.), 5:0 Fraszko.
Inne wyniki: Naprzód Janów - Polonia Bytom 5:4, Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie - 0:4, MMKS Podhale Nowy Targ - Orlik Opole 0:1 (po karnych).