Bramkarz Comarch Cracovii: To byłaby frajda zagrać w Kraków Arenie

PRZEGLĄD PRASY. - Musimy zacząć punktować w każdym meczu - przekonuje Rafał Radziszewski, bramkarz Comarch Cracovii w rozmowie z ?Kroniką Krakowską?.
Facebook? » | A może Twitter? »


Początku sezonu Comarch Cracovia nie zaliczy do udanych. - Po porażkach z GKS Tychy i JKH Jastrzębie uciekło nam kilka punktów, jesteśmy na piątym miejscu. Dlatego teraz musimy zacząć punktować w każdym meczu - zapowiada Radziszewski w rozmowie z "Kroniką Krakowską".

A jak doświadczony bramkarz ocenia poziom tegorocznych rozgrywek? - Czołówka jest mocna, poszerzyła się o zespół z Podhala, który gra jak na razie rewelacyjnie, pokonał nas w Krakowie. Od stawki ostaje jednak kilka zespołów, przede wszystkim GKS Katowice, który w każdym meczu zbiera cięgi - dodaje.

W tym sezonie krakowianie bronią Pucharu Polski. Według planów PZHL finał tych rozgrywek ma się odbyć w Kraków Arenie, co jest jeszcze większą motywacją. - To byłaby wielka frajda wystąpić w Kraków Arenie. Myślę, że parę tysięcy widzów przyszłoby na mecze finałowe - podkreśla Radziszewski.

Kolejny mecz Comarch Cracovia zagra w piątek o godz. 20 z Orlikiem Opole.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!


Co hokeiści Comarch Cracovii osiągną w przyszłym sezonie?