Comarch Cracovia podziękuje kapitanowi

W niedzielę o godz. 19.06 na lodowisku przy ul. Siedleckiego zostanie rozegrany specjalny mecz, w którym Comarch Cracovia zmierzy się z drużyną przyjaciół Daniela Laszkiewicza.
Facebook? » | A może Twitter? »


W ten sposób klub i kibice chcą podziękować starszemu z braci Laszkiewiczów za osiem lat gry w Cracovii. Po ostatnim sezonie zawodnik zakończył karierę.

Daniel Laszkiewicz przygodę z hokejem zaczynał w JKH Jastrzębie jako młody chłopiec. Potem reprezentował SMS Sosnowiec, KTH Krynica, Unię Oświęcim i TKH Toruń. W 2006 r. podpisał kontrakt z Cracovią, z którą odnosił największe sukcesy i był jej kapitanem. Poprowadził krakowski klub do zdobycia czterech tytułów mistrza kraju (jedno wicemistrzostwo) i Pucharu Polski. Napastnik występował również w reprezentacji Polski.

W drużynie złożonej z przyjaciół Daniela Laszkiewicza zagrają m.in.: Waldemar Klisiak, Sławomir Wieloch, Marek Cholewa, Rafał Sroka, Andrzej Zabawa, Michał Piotrowski, Mariusz Czerkawski, Leszek Laszkiewicz i Roman Steblecki.

Bilety cegiełki kosztują 10 zł (dzieci do 12. roku życia wchodzą za złotówkę), a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na szkolenie młodych hokeistów.120 TYS. KIBICÓW ODWIEDZIŁO KRAKÓW ARENĘ PODCZAS MISTRZOSTW!


Co hokeiści Comarch Cracovii osiągną w przyszłym sezonie?