Comarch Cracovia. Kolejni zawodnicy przyjęli zaproszenie Daniela Laszkiewicza

Tomasz Jaworski, Gabriel Samolej oraz Marek Rączka dołączyli do zespołu byłego kapitana Cracovii. Jego pożegnalny mecz zostanie rozegrany na lodowisku przy ul. Siedleckiego w niedzielę 21 września o godz. 19.06.
Facebook? » | A może Twitter? »


Jaworski to wielokrotny mistrz Polski oraz reprezentant kraju. W 2004 roku wystąpił w meczu w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z gwiazdami NHL.

Samolej podobnie jak Jaworski ma na swoim koncie kilka mistrzowskich tytułów oraz wiele występów z orzełkiem na piersi. Bramkarz wystąpił na trzech turniejach olimpijskich. W trakcie Zimowej Olimpiady w Calgary w 1988 roku Samolej strzegł polskiej bramki w meczu z Kanadą. Biało-czerwoni przegrali co prawda 0:1, ale północnoamerykańskie media i tak były zachwycone występem golkipera. Gra Samoleja została skwitowana słynnym cytatem: polskiej bramki strzegł Archanioł Gabriel.

Rączka to wychowanek nowotarskiego Podhala. Z Cracovią wiązał się trzykrotnie, w latach 1999-2000, 2003-2004 oraz 2008-2010. W 2009 roku wraz z Comarch Cracovią zdobył swój jedyny tytuł mistrza Polski.

W zespole Daniela Laszkiewicza wystąpią m.in.: Waldemar Klisiak, Sławomir Wieloch, Marek Cholewa, Rafał Sroka, Andrzej Zabawa, Michał Piotrowski, Mariusz Czerkawski, Leszek Laszkiewicz i Roman Steblecki.

Szampan, buziaki i piękne kobiety, czyli święto w Krakowie


Co hokeiści Comarch Cracovii osiągną w przyszłym sezonie?