Sport.pl

"Podziękuj kapitanowi". Cracovia zaprasza na specjalny mecz z Danielem Laszkiewiczem

Daniel Laszkiewicz to ikona hokejowej Cracovii. Po ostatnim sezonie zakończył karierę, ale we wrześniu znów wyjedzie na lodowisko przy ul Siedleckiego w Krakowie!
Facebook? » | A może Twitter? »
"Daniel Laszkiewicz to postać, którą kojarzy każdy kibic hokejowy w Polsce - świetny sportowiec obdarzony ogromną charyzmą i wielkim sercem. Z pewnością każdy z Was może pochwalić się licznymi wspomnieniami ze spotkań z popularnym "Danym", zaś inicjowane przez niego "lokomotywy" po każdym meczu "Pasów" zostaną w Waszej pamięci na długie lata!

Wieloletni kapitan "Pasów" zakończył karierę hokeisty, ale zanim na dobre odłoży zawodowe kij i łyżwy, by oddać się w pełni szkoleniu młodzieży, jeszcze raz pojawi się na lodzie w bluzie w najpiękniejsze pasy świata!

21 września o godzinie 19.06 odbędzie się wyjątkowy mecz, w którym hokeiści Comarch Cracovii zmierzą się z drużyną złożoną z przyjaciół Daniela Laszkiewicza. Na lodzie nie zabraknie m.in. Michała Piotrowskiego, któremu również będziemy mogli podziękować za wieloletnią grę w Cracovii! W składzie zespołu o roboczej nazwie "Daniel Laszkiewicz Team" spodziewać się można m.in. Mariusza Czerkawskiego, Leszka Laszkiewicza, Tomasza Jaworskiego i wielu innych świetnych hokeistów!

Przyjdź na mecz, podziękuj kapitanowi za wieloletnią grę w "Pasach", a jednocześnie wspomóż młodych zawodników z sekcji hokejowej! Dochód z imprezy zostanie bowiem przeznaczony na szkolenie hokejowej młodzieży w Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów "100 lat Cracovia"!

Bilety-cegiełki na ten wyjątkowy mecz będą kosztować 10 zł, zaś bilet ulgowy dla dziecka do dwunastego roku życia symboliczną złotówkę.

Już teraz zarezerwuj sobie czas 21 września o godz. 19:06. W tym dniu nie może zabraknąć Cię na trybunach lodowiska przy ulicy Siedleckiego 7!

Wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących wydarzenia, jak również informacje związane z dystrybucją biletów-cegiełek." - zaprasza na oficjalnej stronie Cracovia.

Co hokeiści Comarch Cracovii osiągną w przyszłym sezonie?
Więcej o: