Hokeiści Comarchu Cracovii będą mieli tydzień wytchnienia

- Najpierw musi być ciężko, aby później było łatwo - przekonuje Rudolf Rohaczek. Trener Cracovii podczas przygotowań do sezonu lubi zawodnikom dokręcać śrubę. Choć akurat teraz da podopiecznym tydzień wolnego.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Hokeiści Cracovii wznowili treningi ponad miesiąc temu. - Naprawdę ciężko pracują. Przygotowania oczywiście nie są dla nich łatwe, ale dają z siebie wszystko. Zdarza się, że niektórzy po treningach są padnięci, ale później dzięki temu będą dobrze grać - przekonuje Rohaczek w rozmowie z oficjalną stroną krakowskiego klubu.

Jego podopieczni większość czasu spędzają w siłowni, choć zdarzają się też luźniejsze treningi. Grali m.in. w tenisa, piłkę ręczną czy siatkówkę.

Od soboty będą mieli tydzień wolnego, a potem wrócą do zajęć na pełnych obrotach. Trener Rohaczek już myśli o przyszłym sezonie. W poprzednim Cracovia nie zdobyła medalu. - Tamten sezon jest już historią, ale z historii trzeba wyciągać wnioski. Nasz obowiązek to powrót do strefy medalowej - mówi czeski szkoleniowiec i dodaje, że konieczne jest uzupełnienie składu. Do drużyny ma dołączyć jeszcze co najmniej pięciu zawodników.