Sport.pl

Trener Comarch Cracovii: Chcemy wrócić tam, gdzie nasze miejsce

PRZEGLĄD PRASY. Od tygodnia Comarch Cracovia przygotowuje się do nowego sezonu i wciąż szuka wzmocnień. - Rozmawiamy z kilkoma zawodnikami - przyznaje trener Rudolf Rohaczek w ?Gazecie Krakowskiej?.
Ciekawostki o małopolskim sporcie wklejamy na Facebooka Kraków - Sport.pl »

W tej chwili do dyspozycji szkoleniowca jest 14 hokeistów. Brakuje reprezentantów Polski - Sebastiana Kowalówki, Bartosza Dąbkowskiego i Patryka Wajdy, którzy dostali więcej wolnego. Jak na razie do drużyny dołączyli jedynie 16-letni Jakub Gawlik i Czech Filip Stoklasa. Lista strat jest jednak dłuższa i krakowianie szukają wzmocnień.

- Liczbowo jest nas za mało. Zespół jest w trakcie przebudowy. Rozmawiamy z kilkoma zawodnikami, których chcielibyśmy mieć u siebie, sondujemy również rynki zagraniczne - mówi trener Rohaczek w "Gazecie Krakowskiej" .

Nowym graczem Cracovii ma zostać m.in. Bartosz Fraszka z Torunia, reprezentant Polski do lat 20. Ale trener jest tajemniczy. - Transfery nie lubią rozgłosu, więc nie chcę dużo o tym mówić. Jestem jednak optymistą - dodaje.

Jakie cele przed nowym sezonem stawia przed zespołem Rohaczek? - Chcemy wrócić tam, gdzie nasze miejsce, czyli do strefy medalowej - zapowiada.

Więcej o: