Bramkarz Comarch Cracovii: Finał będzie dla nas trudny

Comarch Cracovia awansowała do finału Pucharu Polski. - Stać nas na jeszcze lepszą grę - zapewnia Rafał Radziszewski, bramkarz krakowian.
W sobotę krakowianie nie byli faworytami meczu z GKS-em, ale rzutem na taśmę wydarli awans. Po dwóch tercjach prowadzili 2:1, ale potem dwie bramki zdobyli tyszanie. Niespełna dwie minuty przed końcem do dogrywki doprowadził Aron Chmielewski, a złotego gola zdobył Sebastian Kowalówka.

- Cieszę się, że ta forma jest u mnie w tych ważnych meczach. Dziś udało się kilka razy dobrze interweniować, ale wygrana to zasługa całego zespołu. Wydaję mi się jednak, że stać mnie na jeszcze lepszą grę - opowiada Rafał Radziszewski w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Wcześniej do finału awansował Ciarko PBS Bank Sanok, który bez problemów pokonał KTH Krynica (7:1). - Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że łatwo nie będzie i nie było. Niedzielny finał z Sanokiem również niewątpliwie będzie trudny. Przyjechaliśmy tutaj powalczyć i wygrać Puchar Polski, zrobimy wszystko aby tak się właśnie stało - dodaje bramkarz Comarch Cracovii.