Comarch Cracovia. Rudolf Rohaczek: W naszym wykonaniu to nie był dobry mecz

Po wtorkowym meczu między Comarch Cracovią i Ciarko PBS Bank Sanok, przegranym 3:6 przez hokeistów z Krakowa, trener Rudolf Rohaczek żałował pierwszej tercji: - Potem musieliśmy gonić wynik, ale nie udało się odwrócić losów meczu - przyznał
Trener mistrzów Polski Marcin Ćwikła stwierdził, że obie drużyny zagrały bardzo dobre spotkanie, a jego zespół skupił się przede wszystkim na bronieniu przewagi wypracowanej na początku spotkania.

Nieco inaczej cały mecz ocenił trener Cracovii Rudolf Rohaczek. - W naszym wykonaniu to nie był dobry mecz. Zdecydowała pierwsza tercja. Potem goniliśmy wynik - powiedział Czech. Według jego słów drużyna Cracovii popełniała błędy zarówno w ataku, jak i obronie.

Pechowo zakończył wtorkowe spotkanie obrońca z Sanoka Paweł Dronia. - Dostałem w rękę i mam złamany palec z przemieszczeniem, ale mam dostać specjalny usztywniacz i zobaczymy, jak będzie mi się grało - stwierdził defensor.

Prezes Sanoka Piotr Krysiak zapewnia, że pomimo bolesnej kontuzji Dronia zagra w trzecim meczu półfinału Polskiej Ligi Hokeja, a cała drużyna liczy na drugie zwycięstwo.

Szansa dla hokeistów Cracovii na zrewanżowanie się za wtorkową porażkę w środę (godz. 18.15) na lodowisku przy ul. Siedleckiego.