Hokej. Aksam Unia blisko pokonania lidera. Wygrana Cracovii

Hokeiści z Oświecimia przegrali w Sanoku po rzutach karnych, choć prowadzili jeszcze minutę przed końcem regulaminowego czasu. Ważne zwycięstwo na wyjeździe odniosła Comarch Cracovia.
Krakowianie w meczu przeciwko HC GKS Katowice stracili bramkę już w pierwszej minucie, ale potem tylko oni trafiali do siatki. Wygrali 4:1. Pluć w brodę mogą sobie za to zawodnicy Aksam Unii Oświęcim. Mogli sprawić niespodziankę w Sanoku, ale w ostatniej chwili Ciarko wyrównało i doprowadziło do dogrywki. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały jednak dopiero rzuty karne.

HC GKS Katowice - Comarch Cracovia 1:4

Tercje: 1:2, 0:1, 0:1

Bramki: 1:0 Drzewiecki (1.), 1:1 A. Kowalówka (13.), 1:2 Dvorzak (16.), 1:3 Fojtik (20.), 1:4 L. Laszkiewicz (55.)

Cracovia: Radziszewski - Sznotala, Besch, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - A. Kowalówka, Noworyta, Piotrowsk, Dvorzak, S. Kowalówka - Kłys, Dudaś, Fojtik, Valczak, Kmiecik - Witowski, Zieliński, Chmielewski, Rutkowski, Ziętara

Ciarko PBS Bank Sanok - Aksam Unia Oświęcim 3:2 k.

Tercje: 0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0

Bramki: 0:1 Tabaczek (39.), 1:1 Bartos (45.), 1:2 Różański (52.), 2:2 Rępała (60.), 3:2 Bartos

Unia: Fikrt - Urbańczyk, Nikołow, Chomko, Różański, Rzeszutko - Prokopczik, Piekarski, Jakubik, Tabaczek, Wojtarowicz - Połącarz, Modrzejewski, Adamus, Stachura, Łucznikow - Fiedor, Kwadrans, Jaros, Piotrowicz.