Comarch Cracovia przegrała pierwszy sparing [WIDEO]

Comarch Cracovia przegrała z HC Katowice 2:3. Decydującą bramkę krakowianie stracili w samej końcówce.
Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »

Po pierwszej tercji był remis, ale w drugiej krakowianie zdecydowanie przejęli inicjatywę, strzelili dwie bramki i wydawało się, że nie będą mieli problemów z pokonaniem rywali. Tymczasem w ostatniej odsłonie rozkręcili się gospodarze i trafili do krakowskiej bramki aż trzykrotnie (ostatni raz 23 sekundy przed końcem).

To był pierwszy sparing Comarch Cracovii przed sezonem, który startuje w pierwszej połowie września. Na czwartek zespoły zaplanowały rewanż.

HC GKS Katowice - Comarch Cracovia 3:2

Tercje: 0:0, 0:2, 3:0

Bramki: 0:1 Kmiecik (33.), 0:2 Dvorzak (34.), 1:2 Bepierszcz (44.), 2:2 Szymański (48.), 3:2 Brown (60.)