Rudolf Rohaczek: Zwycięstwo dzięki Rafałowi Radziszewskiemu

Po trzecim z rzędu zwycięstwie nad Aksam Unią Oświęcim Comarch Cracovia jest o krok od finału PLH. - Ale w środę mecz był bardzo wyrównany. Mogła być dogrywka, mogliśmy też przegrać - podkreśla Rudolf Rohaczek, trener mistrzów Polski.
Krakowianie wygrali 5:4. Dwie bramki zdobył David Kostuch, który wrócił do Cracovii specjalnie na play-offy. - Jednak zwycięstwo jedną bramką zawdzięczamy Rafałowi Radziszewskiemu, który bronił fantastycznie. Spodziewaliśmy się tego, że będzie ciężko, ale nie aż tak ciężko. Zespół z Oświęcimia grał naprawdę dobrze - uważa Rohaczek.

Sprawa awansu może rozstrzygnąć się już w sobotę pod Wawelem. - Wiedzieliśmy, że musimy wygrać, by liczyć się w stawce, co nie znaczy, że poddamy się Krakowie. W play-offach trzeba dodatkowe pokłady energii. Trzeba dołożyć do swoich możliwości 10-15 proc. Do tego potrzebne jest szczęście, a my go mieliśmy mniej - ocenił Waldemar Klisiak ze sztabu szkoleniowego Aksam Unii.

Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »