Ekstraklasa. Weterani Cracovii bliżej umów

Tomasz Moskała dostał ?mały sygnał? na temat nowego kontraktu. Być może w Cracovii zostaną Marcin Cabaj i Dariusz Pawlusiński.
Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv »

Działacze nie rozpoczęli rozmów z piłkarzami, którym w grudniu wygasają umowy. Im bliżej ich końca, tym cała trójka prezentuje się lepiej. Cabaj ma za sobą jedną z lepszych rund. W ostatnim meczu Pawlusiński strzelił gola na wagę trzech punktów. Najlepsze recenzje, nawet ze strony prezesa Janusza Filipiaka, zbiera jednak Moskała, który w tym sezonie rozegrał... dwa mecze.

- Czy jestem najlepszym lewym obrońcą Cracovii? Nie mnie to oceniać, a prezes może mieć swoje zdanie. Bez względu, w jakiej jestem formie, zawsze daję z siebie wszystko i schodzę z boiska zmęczony - przyznaje zawodnik. - Dostałem mały sygnał odnośnie ewentualnych rozmów na temat umowy. Nie mam na oku innego klubu. Nie chciałbym składać żadnych deklaracji, bo z nimi różnie bywa. Czekam na wyniki rozmów.

W podobnej sytuacji jest trzy lata młodszy Cabaj. Działacze szukają jego następcy, ale raczej nie zostanie nim Bośniak Nemanja Supić. Bramkarz trzecioligowych rezerw rumuńskiej FC Timisoary nie wypadł najlepiej podczas treningów.

Polski paszport chce uzyskać skrzydłowy Legii Warszawa »